Płetwonurkowanie

Płetwonurkowanie – tym obszarem w Fundacji TPR zajmuje się doświadczona kadra instruktorska.

Nasi instruktorzy płetwonurkowi organizują:

Na nasze szkolenia zapraszamy wszystkie osoby dorosłe oraz dzieci, pragnące przeżyć wspaniałą przygodę, doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery podwodnego świata, czy też chcące przypomnieć sobie zasady nurkowania. Zapraszamy również osoby ciekawe jak wygląda podwodne życie w znanych sobie zbiornikach wodnych. Gwarantujemy doskonałą zabawę oraz profesjonalne podejście i opiekę.

W ofercie szkoleniowej „płetwonurkowanie” proponujemy następujące programy:

• ODKRYJ NURKOWANIE (DSD – DISCOVERY SCUBA DIVING)
  • BUBBLEMAKER (DZIECIĘCY OD 8 ROKU)
  • KOMANDO FOKI (SEAL TEAM)
  • ODKRYJ LOKALNE NURKOWANIE (DLD- DISCOVERY LOCAL DIVING)
  • NURKOWANIE W ABC (SKIN DIVER)
  • POWTÓRKA Z NURKOWANIA (SCUBA REVIEW)

Wszystkich znudzonych lub zmęczonych codziennością zapraszamy na nasze kursy nurkowania. To nowe, ekscytujące doświadczenie dostarczy pozytywnej energii oraz zapewni potężny zastrzyk adrenaliny. Osoby, które już spróbowały i tak jak my pokochały nurkowanie zapraszamy na doskonalenie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów nurkowania Fundacji Tobie Polsko Ratownicy.

Oferujemy następujące kursy:

• OWD (OPEN WATER DIVER)
  • AOWD
  • RESCUE DIVER
  • MASTER SCUBA DIVER
  • DIVE MASTER
  • SPECJALISTYCZNE

Płetwonurkowanie w Fundacji TPR – Kontakt:

Instr PADI MSDT # 645036 Paweł Sobiegraj
Kierownik Sekcji Płetwonurkowej Fundacji TPR