O Fundacji TPR

Informacje o Fundacji TPR (Tobie Polsko Ratownicy)

Fundacja TPR została założona we Wrocławiu dnia 07.03.2013 roku przez grupę pasjonatów ratownictwa wodnego i medycznego.

Nasza kadra to eksperci „najlepsi z najlepszych” w swoich dziedzinach tj. nurkowanie, strzelectwo, wspinaczka, ratownictwo wodne i medyczne. Swoje doświadczenie zdobywali zarówno w instytucjach państwowych jak też w firmach prywatnych.

Ludzie Fundacji TPR (Tobie Polsko Ratownicy) teraz chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, wspierając ich w tym co potrafią najlepiej, jednocześnie czerpiąc radość z faktu, że dobrze spożytkują swoją wiedzę.

Najlepiej o Fundacji TPR (Tobie Polsko Ratownicy) mówi nasz „Cel i misja”:

„Celem działania Fundacji TPR (Tobie Polsko Ratownicy) jest wspieranie i motywowanie do pracy ratowników wodnych, ratowników medycznych oraz służb mundurowych na rzecz Ojczyzny”.

Zarząd i kadra Fundacji.